Facebook Youtube
Twitter RSS
Čtěte

04 - 2012 (2012)

V poměrně krátkém čase od vydání předchozího songu zde máme song další. Jmenuje se 2012. Zvolili jsme celkově trošku jiné pojetí, než je tomu v případě předchozích skladeb. Hudby se pro tentokrát ujal Koukolaj, zpěvu naše nová zpěvačka Barbarka a text napsal opět Daniel. Přeji příjemný hudební zážitek...

Čtěte

03 - Bestie (2012)

Konečně je tu. Bestie, která si svoje velké B skutečně zasloužila. Pro mě to byl první hudební projekt, na kterém jsem pro Perlu pracoval, ale na hudebním poli už nějaké ty zkušenosti mám a tak jsem neváhal do tohoto projektu zapojit i svoji kapelu. Danovu textu jsem se snažil dát "duši" a hudební část co nejvíce přiblížit danému příběhu.

Čtěte

02 - Hadrová panenka (2010)

Hadrová panenka je v pořadí druhý song Perla Group. Hudbu vytvořil opět vynikající hudebník Mehpisto, zatímco o zpěv se tentokrát postarala výborná zpěvačka Merilli.
Textově se opět podílel Daniel, který nás textem provází místy pro jedny zatracovanými, pro jiné přitažlivými... Přeji příjemný hudební zážitek..

Čtěte

01 - Upíří žena (2009)

Upíří žena je první píseň z produkce Perla Group. Autor hudby Mephisto, má s hudbou bohaté zkušenosti a na vývoji této písně dlouhou dobu usilovně pracoval. Díky tomu je zpracování velmi precizní a propracované do nejmenších detailů. Podobně je na tom i zpěv. Naše zpěvačka Treta má se zpěvem rovněž dlouhodobé zkušenosti a tuto píseň se snažila nazpívat jak nejlépe dokáže. Pevně věřím, že se Vám bude píseň líbit stejně jako mně a přeji příjemný hudební zážitek.

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu