Facebook Youtube
Twitter RSS
Čtěte

Midget Race

Midget Race je minimalistická závodná hra, v ktorej je vašou úlohou asi ako tušíte byť prvý v cieli a nielen to...

Čtěte

Mafia: Mission Pack 1.2

Tento mod do původní Mafie už před časem vyšel. Našlo se v něm ale několik chyb a taky byl špatně upravený dabing. Proto se rozhodl autor tohoto herního modu Michal Šafárik (SR) udělat druhou opravnou verzi MP.

Čtěte

Doom 3

Příběh se odehrává v roce 2145 na Marsu, převážně v komplexu nadnárodní společnosti UAC. Zde se provádí mnohé výzkumné projekty, jako je teleportace, biologický výzkum a design pokročilých zbraní. Naneštěstí, právě experimenty s teleportací vyústí v otevření brány do pekel a výsledkem je katastrofická invaze démonů. Hráč, anonymní voják, se musí probojovat základnou a zjistit, jak zabránit útoku pekla na Zemi. Doom 3 pohání mnoha cenami ověnčený id Tech 4 engine.

Čtěte

Dead Way

Hlavní hrdina Michael spolu s manželkou Jane žijí klidný život.Jednoho dne na město zaútočí banda nepřátelských vojsk.Při kruté bitvě Jane zemře a Michael je zoufalej.Snaží se najít pomoct u bývalé kamarádky Adriany,ta mu poradí,že by se měl mstít a zachránit svět před katastrofou ! Podaří se hlavní postavě Michaelovi zachránit svět ?

Čtěte

Monkey Island 1

Pravděpodobně nejdokonalejší a nejslavnější hra tohoto žánru vznikla ve studiích Lucasfilmu a jmenovala se The Secret of Monkey Island. Jejím tvůrcem nebyl nikdo jiný než Ron Gilbert inspirovaný dětskou atrakcí "Piráti Karibiku" z Disneylandu. Do hlavní roli obsadil mladého klučinu Guybrushe Threepwooda, jehož odvěkým snem je stát se pirátem. Sen se stane skutečností na ostrůvku Melée Island...

Čtěte

Broken Sword 2.5

Broken Sword 2.5: The Return of the Templars je freeware fanouškovská hra, která navazuje na legendární serii Broken Sword .. ale jen do doby než přešla do 3D. Je to tedy 2D lahůdka, která graficky a dějově zapadá mezi druhý a třetí díl. George Stobbart dostává telegram že je jeho dávná přítelkyně Nico mrtvá a tak se ze Států vydává opět do známé Paříže. Ovšem brzy zjistí, že vše je zase trochu jinak a jak bývá u George již zvykem, zamotá se do problému s...

Čtěte

Monkey Island 2

Skvělé pokračování dobrodružsví mladého piráta Guybrushe Treepwooda, který se tentokrát vydáva hledat legendární poklad Big Whoop! Samozřejmě se zde objevují staré i známé postavy z prvního dílu.

Čtěte

Project Nomads

"Project Nomads je zasazena do úžasného a fantastického prostředí létajících ostrovů vznášejících se kdesi ve výškách. Původní svět byl zničen, zbyly po něm jenom kusy plovoucích skal a vzpomínky na tajemné mistry stavitele. Jejich nástupci jsou nomádi, bytosti podobné lidem. Jedni takoví nomádi, tři kamarádi Susie, John a Goliath, se dozvěděli o ostrovu ukrývajícím cenné artefakty a informace z původních dob. O tom ví i sebranka roztodivných zmechanizovaných potvor...

Čtěte

Klášter na kraji lesa

Klášter na kraji lesa je klasická 2D Point&Click adventura z pohledu třetí osoby. Vypráví o mladíkovi jménem Jeník, který pokaždé svoji výplatu propíjí v hospůdce v jeho rodné vesnici Hnojníku. Jeden večer se mu zjeví anděl, který mu prozradí, že svůj život by mohl změnit ve vesničce jménem Růženec. Ráno se vzbudí na nádraží a jeho cesta za očištěním může začít. Na této cestě potká spoustu postav, které mu nejdříve pomůžou se stát mnichem kláštera na kraji lesa...

Čtěte

Dune 2000

Dune 2000, jak se často doslechnete, je remake klasické hry Dune 2 v novém engienu. Pro neznalce ságy Duna jde o slušně zpracovanou sci-fi RTS. Hra se odehrává na planetě Arrakis, lehce připomínající planetu Mars, kde se nachází zvláštní koření, které je nutné těžit. Pokud se rozhodnete pro tuto hru, nejprve si zvolíte jeden ze tří rodů: Atreides, Ordos nebo Harkonnen. Před kažkou misí je intro, které vypráví odehrávájící se příběh.

Čtěte

Draco - princess threatened

Jste milovníky her typu Dyna blaster či Bomberman?
Pak si tedy stáhněte tuto hru...a užívejte plnými doušky.
Perla Group pro Vás tuto hru okořenila opravdu drsnými hláškami.

Čtěte

Arabian Story

Jedná se o mód do hry Original War, který do hry přidá možnost hrát Arabskou kampaň.
Arabian Story je součástí modu Throwback.

Zatím je k dispozici pouze první mise.

Čtěte

The DIG

Hra začíná na Borneu, kde radioteleskop zaznamená neidentifikovatelný objekt, který směřuje přímo k Zemi. Ukáže se, že jde o gigantický asteroid, který by při kolizi se Zemí způsobil katastrofu. Je složen tým pěti astronautů, kteří mají za úkol doletět raketoplánem k asteroidu, pojmenovaném Attila po vůdci kmene Hunů, a umístit na jeho povrch jaderné nálože. Jejich výbuch by měl vychýlit asteroid a navést jej na stabilní oběžnou dráhu kolem Země.

Čtěte

Kulivočko (demo)

Příběh této adventury sleduje osudy chlapce Kulivočka, který opouští zdi sirotčince, aby poznal vlastní kořeny a odhalil minulost svých předků. V doprovodu ducha mrtvého dědečka se vydává za dobrodružstvím, aby nalezl a ochránil starodávný artefakt, jenž jeho dědeček kdysi ukryl. Na své výpravě za artefaktem potká obry, draky, trpaslíky a dostane se do nemalých problémů. Brzy mu bude jasné, že jeho kroky zamíří jinam, než by si přál, a že není jediný, kdo po artefaktu pátrá.

Čtěte

PacIn: Nermessova pomsta

PacIn je nezávislá hra inspirovaná především pacmanem. Oproti "klasice" nabízí hezkou grafiku, působivé efekty, originální soundtrack, kompletní český dabing a kvalitní epický příběh, který je na pomezí pohádky a fantasy. PacIn vypráví příběh o mladém Luzirovi, pacinovi, kterému nikdo z vesnice pořádně nevěří. Možná právě proto si ho osud vybere, aby zaspal únos vesnice zlým Nermessisem do temnoty a mohl tak dokázat nejen sobě, ale především celé nevěřící vesnici pacinů, že záleží pouze na tom, čemu doopravdy věříte.

Čtěte

LostFellas

Peter Brown je pomocník mafie v Las Vegas. Vyhazování, vymáhání dluhů i umlčování nepohodlných osob - to je jeho praxe. Sám přitom dlužil nějaký prachy velké rybě v Chicagu a teprve po výhružkách se rozhodl zaplatit. Sehnal dlužných sto tisíc a ve svým starým autě vyjel přes Nevadu do Chicaga. Při jeho smůle mu ale v poušti auto chcíplo a on se vydal hledat pomoc. Dorazil až do města Superior - netušil, že tím se mu zcela obrátí život.

Čtěte

COSA NOSTRA

Cosa Nostra je Mód vyvýjaný na pôvodný engine hry Mafia LS3D.(Mód pre hru Mafia). Nový príbeh ktorý sa odohráva v malom mestečku Palermu v roku 1938.Nové lokácie, postavy, hudba, vlastný dabing a ďalšie vychytávky ako napríklad zmenené zvuky niektorých zbraní, textury apod...
Mod by mal obsahovat zhruba 10 nových misii s príbehom a nejaké menšie bonusy.

Čtěte

A Bit of Fujitsu

A Bit of Fujitsu je externí herní projekt. Je to adventura, která byla vytvořena speciálně pro soutěž firmy Fujitsu. Perla Group na požádání autora udělala kompletní dabing.

Čtěte

Genetická zahrada 1

Genetická zahrada je dílkem mladého a nadějného vývojáře, který se jmenuje Petr Kuba.
Genetická zahrada, je hra, kterou Petr vytvořil speciálně pro soutěž amatérských vývojářů.

Čtěte

The Quest For Yrolg

Zlý nekromant se chystá získat nadvládu nad světem. Dobrá strana se brání vysláním tří hrdinů, kteří by ho měli přemoci a zachránit svět. Tentokrát se ale hraje za tu špatnou stranu, takže Yrolg, který je malý rarach, dostane za úkol od svého pána zbavit ho oněch tří hrdinů jakýmkoliv způsobem. Částečně mu k tomu pomůžou ostatní herní postavičky, ale tu největší dřinu si bude muset Yrolg udělat sám.

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu