Facebook Youtube
Twitter RSS
Čtěte

Sousedé z pekla / Neighbors From Hell

Rodinka vyslaná z pekla na Zemi má za úkol zničit peklem obávanou vrtačku, která se má provrtat do zemského jádra. Rodinka se snaží zapadnout mezi lidi a jejich každodenní život a pomalu poznávají, že život na Zemi se jen málo liší od života v pekle.

Čtěte

Metalocalypse / Metalokalypsa

Metalocalypse je americká animovaná groteska, kde hlavní roli hraje deathmetalová superskupina Dethklok, která je největší kulturní velmocí na světě, předběhla Belgii a stala se 12. nejsilnější ekonomikou na světě. Když skupina ohlásila, že vydání nového alba se opozdí, fanoušci začali páchat masové sebevraždy. Seriál je plný černého humoru, nadsázky a hlavně metalu.

Čtěte

Seth Comedy

Seth Comedy je animovaný youtube seriál, s celkem 50ti krátkými epizodami.

Čtěte

Father Ted / Otec Ted

Sitcom Father Ted (Otec Ted) patří k nejúspěšnějším britským sitcomům vůbec. V celkem 24 epizodách zažijeme různé bizarní situace se třemi kněžími, obývajícími jeden dům na nenápadném ostrůvku Craggy Island (Skalnatý ostrov) kdesi u irských břehů. Naši hrdinové se dostávají do všemožných, mnohdy dost absurdních situací, ve kterých naplno vyniknou jejich svérázné charaktery.

Čtěte

Shit My Dad Says

Seriál bude sledovat 72 letého Eda jenž říká, co si myslí a to většinou v ten nejnevhodnější okamžik. K němu se zpátky domů přistěhuje jeho dospělý syn, v současnosti neúspěšný spisovatel. To mezi nimi utvoří úplně nové pouto...

Čtěte

American Dad / Americký tatínek

V tomto seriálu sledujeme bláznivé osudy americké rodinky, která však v tomto případě není zrovna typická. Hlavou rodiny je Stan Smith, agent CIA, který je neustále na pozoru a udělá cokoli pro ochranu svých bližních. Kromě něj, manželky Francine a jeho dvou dětí jsou však stálými členy rodiny také mimozemšťan Roger a německy mluvící zlatá rybka Klaus.

Čtěte

Team Fortress 2: Seznamte se s...

Videa Seznamte se s ..jsou oficiální videa, vytvořená ke hře Team Fortress 2.
Videí je osm, každé má okolo tří minut a představuje Vám jednotlivé postavy, za které můžete ve hře hrát.
Videa jsou podána vtipnou formou a myslíme, že Vás určitě pobaví.

Čtěte

How Not to Live Your Life / Jak nežít svůj život

Don je sukničkář, přáteli přezdívaný „kokot“, Po smrti jeho babičky zdědí dům, který je ještě v hypotéce a protože zrovna dostal vyhazov, rozhodne se pronajmout jeden z pokojů. Nastěhuje se k němu krásná Abby, do které se Don okamžitě zamiluje. Je tu jen jeden problém a to je Abbyin přítel Karl...

Čtěte

Star Wars: The Clone Wars / Hvězdné války: Klonové války

Námětem tohoto seriálu jsou události mezi druhou a třetí epizodou, tzv. Klonové války. Dějovou linii se ovšem snaží přenést na vedlejší postavy a rozvijí zde příběhy, které nám mají pomoci v pochopení všech událostí a třetí epizoda na něj přímo navazuje. Tento animovaný seriál (3D CGI technikou) rozvíjí příběhy z filmů, které zná snad každý. Příběhy se odehrávají mezi filmovou epizodou II - Klony útočí a epizodou III - Pomsta Sithů.

Čtěte

Team Gama / Tým Gama

Jedná se o animovaný seriál, jehož tvůrci jsou mladí nadšenci z "Madmen pictures animation"
Team Gama je externí projekt, což znamená, že ho nezpracováváme ani se nepodílíme na jeho tvorbě. Pouze do něj dodáváme dabing.

Čtěte

Black Books / Blackovo knihkupectví

Black Books je anglický komediální seriál. Jistý Bernard Black majitel knihkupectví je věčně opilý a arogantní vůči zákazníkům. V jeho krámě jste rádi, když vůbec něco koupíte. Většinou místo knihy dostanete pořádnou dávku sprostých slov.

Čtěte

Futurama / Futurama

Děj se většinou odehrává v Novém New Yorku a okolních galaxiích v roce 3000. Seriál začíná tím, že věčný smolař Philip J. Fry byl na Silvestra roku 1999 kryogenicky zmražen. Rozmražen je až za 1000 let, 31. prosince 2999 a zjišťuje, že se nachází v Novém New York City. Díky objevenému praprapra…prasynovci dostal práci v malé intergalaktické dopravní firmě Planet Express. Seriál pojednává o dobrodružstvích Frye a jeho kolegů při dodávání zásilek ve jménu této dopravní firmy.

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu